dodaj do teczki
  • Rok urodzenia:1962
  • wzrost: 185 cm
  • kolor oczu: zielone
  • kolor włosów:brązowe
  • Prawo jazdy
  • Instrumenty
  • Jazda na nartach
  • Pływanie
Inne umiejętności

piłka nożna/soccer, ręczna/handball, siatkowa/volley-ball

Państwowa Wyższa Szkoła Teatralna im. Ludwika Solskiego w Krakowie
Angielski
zaawansowany
Niemiecki
początkujący
Rosyjski
początkujący
  • 2016 - LUDZIE I ANIOŁY Spektakl telewizyjny (Niejaki Stroncyłow)
  • 2016 - O MNIE SIĘ NIE MARTW Serial TV (Wiktor Zarzycki, ojciec Joanny, szef Marcina) (41,46)
  • 2015 - O MNIE SIĘ NIE MARTW Serial TV (Wiktor Zarzycki, ojciec Joanny, szef Marcina) (14-34,39)
  • 2015 - RYBKA CANERO Spektakl telewizyjny (Ignacy Vogel)
  • 2015 - WEB THERAPY Serial TV (Stach Bojarski, mąż Lucyny; odcinki: 1, 3-5, 8, 10)
  • 2015 - ZIARNO PRAWDY Film fabularny (Jerzy Szyller)
  • 2014 - BRANCZ Spektakl telewizyjny (Szymon)
  • 2014 - KEBAB & HOROSCOPE Film fabularny (szef)
  • 2014 - O MNIE SIĘ NIE MARTW Serial fabularny (Wiktor Zarzycki, szef Marcina)
  • 2014 - PANI Z PRZEDSZKOLA Film w produkcji (chirurg)
  • 2014 - WATAHA Serial fabularny
  • 2014 - ZIARNO PRAWDY Film w produkcji (Jerzy Szyller)
  • 2013 - LEKARZE Serial fabularny (Michał Zduniak, mąż Janiny)
  • 2012 - OBŁAWA Film (porucznik "Mak"),
  • 2012 - PARADOKS Serial TV (podinspektor Piotr Zieliński, szef BSW),
  • 2011 - NA DOBRE I NA ZŁE Serial TV (doktor Adam Pawica),
  • 2011 - OCH, KAROL 2, Film (Szef Karola)
  • 2010 - OJCIEC MATEUSZ - ODC. 50, Serial TV (Witold Werner)
  • 2010 - NA DOBRE I NA ZŁE, Serial TV (Dr Adam Pawica, ordynator Odziału Wewnętrznego (B)*)
  • 2010 - SPRAWIEDLIWI - ODC. 6, 7, Serial TV (Niki Kohn, syn Jakuba)
  • 2010 - W ROLI BOGA (M. ST. GERMAIN), Teatr TV (Dr Alex Gorman)
  • 2010 - SZTUKA BEZ TYTUŁU (A.CZECHOW), Teatr TV (Osip)
  • 2009 - NA DOBRE I NA ZŁE, Serial TV (Dr Adam Pawica, ordynator Odziału Wewnętrznego (B)*)
  • 2009 - NAZNACZONY, Serial TV (Dominik Lewandowski)
  • 2009 - NA DOBRE I NA ZŁE, Serial TV (Dr Adam Pawica, ordynator Odziału Wewnętrznego (B)*)
  • 2009 - NAMIĘTNA KOBIETA (K. MELLOR), Teatr TV (Craze)
  • 2008 - NA DOBRE I NA ZŁE, Serial TV (Dr Adam Pawica, ordynator Odziału Wewnętrznego (B)*)
  • 2008 - NIANIA - ODC. 120, Serial TV (Doktor Marciniak)
  • 2007 - NA DOBRE I NA ZŁE, Serial TV (Dr Adam Pawica, ordynator Odziału Wewnętrznego (B)*)
  • 2007 - ODWRÓCENI - ODC. 1-13, Serial TV (Andrzej Basiak 'Mnich', gangster grupy pruszkowskiej)
  • 2007 - ŚWIADEK KORONNY, Film (Andrzej Basiak 'Mnich', gangster grupy pruszkowskiej)
  • 2006 - WSZYSCY JESTEŚMY CHRYSTUSAMI, Film (Kolega Adasia z 'Jutrzenki' w młodości)
  • 2006 - NA DOBRE I NA ZŁE, Serial TV (Dr Adam Pawica, ordynator Odziału Wewnętrznego (B)*)
  • 2006 - ODWRÓCENI - ODC. 1, Serial TV (Andrzej Basiak 'Mnich', gangster grupy pruszkowskiej)
  • 2006 - ROZMOWY Z KATEM (K. MOCZARSKI), Teatr TV (Kazimierz Moczarski)
  • 2005 - NA DOBRE I NA ZŁE, Serial TV (Dr Adam Pawica, ordynator Odziału Wewnętrznego (B)*)
  • 2005 - BOŻA PODSZEWKA. CZĘŚĆ DRUGA - ODC. 8-10, 12-13, 15-16, Serial TV (Aktor Ryszard Ursynowicz, sąsiad Jurewiczów), )
  • 2005 - DOM NIESPOKOJNEJ STAROŚCI, Serial TV ()
  • 2004 - NA DOBRE I NA ZŁE, Serial TV (Dr Adam Pawica, ordynator Odziału Wewnętrznego (B)*)
  • 2004 - CZWARTA WŁADZA, Serial TV (Roman Tryskowski, współpracownik Zielenieckiego)
  • 2004 - WNIEBOWSTĄPIENIE (T. KONWICKI), Teatr TV (Lilek)
  • 2004 - PROFESJONALISTA (D. KOVASEVIĆ), Teatr TV (Teodor Teja Kraj)
  • 2003 - NA DOBRE I NA ZŁE, Serial TV (Dr Adam Pawica, ordynator Odziału Wewnętrznego (B)*)
  • 2003 - KOMEDIA NA DWORCU (S. BENCHETRIT), Teatr TV (Vincent)
  • 2003 - ZRÓBMY SOBIE WNUKA, Film (Przedsiębiorca Juliusz zainteresowany kupnem ziemi Koseli)
  • 2003 - KĄPIELISKO OSTRÓW (P. HUELLE), Teatr TV ()
  • 2002 - CHOPIN. PRAGNIENIE MIŁOŚCI, Film (Albert Grzymała, przyjaciel Chopina)
  • 2002 - DEFEKT, Serial TV (Oficer ABW, współpracownik Piwnickiego)
  • 2002 - NA DOBRE I NA ZŁE, Serial TV (Dr Adam Pawica, ordynator Odziału Wewnętrznego (B)*)
  • 2002 - PIANISTA, Film ()
  • 2002 - KRÓTKI KURS MEDIALNY (T. WISZNIEWSKI, R. BRUTTER), Teatr TV (Chris)
  • 2002 - EDWARD II (C. MARLOWE), Teatr TV (Lancaster)
  • 2002 - CZWARTA SIOSTRA (J. GŁOWACKI), Teatr TV (Misza)
  • 2002 - BAR ŚWIAT (B. HRABAL), Teatr TV (Młody)
  • 2001 - QUO VADIS, Film (Epaforyt, sługa Nerona)
  • 2001 - NA DOBRE I NA ZŁE, Serial TV (Dr Adam Pawica, ordynator Odziału Wewnętrznego (B)*)
  • 2000 - NIEZNANA OPOWIEŚĆ WIGILIJNA, Film (Boruń)
  • 2000 - NA DOBRE I NA ZŁE, Serial TV (Dr Adam Pawica (B)*)
  • 2000 - KALIPSO, Film TV (Pisarz)
  • 2000 - CHŁOPAKI NIE PŁACZĄ, Film ('Silnoręki')
  • 2000 - TO MY, Film (Gangster 'strażnik miejski')
  • 2000 - PRZYLĄDEK CZTERECH WIATRÓW (L. M. MONTGOMERY), Teatr TV (Elder Trewin)
  • 2000 - NIEKTÓRE GATUNKI DZIEWIC (D. NOWAKOWSKI), Teatr TV (Jacek (A)*)
  • 1999 - OPERACJA SAMUM, Film (Thomas)
  • 1999 - NA DOBRE I NA ZŁE, Serial TV (Adam Pawica)
  • 1999 - DRUGA MATKA (WG H. KRALL), Teatr TV (Konduktor)
  • 1999 - MOJŻESZ I KATARZYNA (J. GODLEWSKA), Teatr TV (Nauczyciel)
  • 1999 - SKRZYDEŁKA (M. JOKIEL), Teatr TV (Stryjek)
  • 1999 - BLUES (R. BRUTTER , T. WISZNIEWSKI), Teatr TV (Gigant)
  • 1998 - PERŁA (M. SAWICKA-OWSIANY), Teatr TV (Książę de Nemour)
  • 1998 - BAMBUKO (M. WOJTYSZKO), Teatr TV (Goniec)
  • 1998 - KASIA I MOJŻESZ, Teatr TV (Nauczyciel)
  • 1998 - STO MINUT WAKACJI, Serial TV ()
  • 1998 - ZŁOTO DEZERTERÓW, Film (Prosty)
  • 1998 - BIAŁY KRUK, Film (Sierżant w więzieniu/ SGT of Guards)
  • 1998 - JEJ HISTORIA (M. CRIMP), Teatr TV (John)
  • 1997 - PUŁAPKA, Film (Gangster 'Baba')
  • 1997 - OBRÓBKA, Teatr TV (John)
  • 1997 - CASANOVA (J. ŻUREK), Teatr TV (Oficer)
  • 1996 - EKSTRADYCJA 2 - ODC. 1-4, 6-9, Serial TV (Sachar)
  • 1996 - GRZESZKI TATUSIA (S. MOSS), Teatr TV (Richard)
  • 1995 - DON JUAN (MOLIERE), Teatr TV (Don Alonso)
  • 1994 - LAZARUS, Film (Policjant)
  • 1994 - ANIOŁ ŚMIERCI, Film (Porucznik Tomasz Bielski)
  • 1994 - STRZAŁY U CYRANA (R. CHANDLER), Teatr TV (Christy)
  • 1994 - ZATRUTE PIÓRO (R. HARWOOD), Teatr TV (Larry Rider)
  • 1993 - WIATR ZE WSCHODU, Film (Porucznik Michaił Sochin)
  • 1993 - DROBNE PRZYJEMNOŚCI (CH. HAMPTON), Teatr TV (Dave)
  • 1993 - KUCHNIA POLSKA - ODC. 5, Serial TV (Jeremiasz)
  • 1992 - ARLEKINADA (T. RATTIGAN), Teatr TV ()
  • 1991 - DZIECI WOJNY, Film ()
  • 1990 - HAVET STIGER, Film (Lep)
  • 1989 - MEFISTO WALC, Film TV (Janek (A)*)
  • 1988 - PIĘĆ MINUT PRZED GWIZDKIEM, Film TV (Piłkarz Zbig Poltelak)
  • 1987 - DORASTANIE - ODC. 2-7, Serial TV (Staszek Kula (A)*)
  • 1987 - SALA NR. 6, Film TV (Awanturnik w lokalu)
  • 1987 - ŚMIECIARZ - ODC. 4, Serial TV ()
  • 1986 - TEATRUM WIELE TU MOŻE UCZYNIĆ..., Film TV (Aktor w 'Krakowiakach i góralach')
  • 1985 - BRYTANIK, Teatr TV (Brytanik (A)*)
  • 1984 - YESTERDAY, Film (Zbyszek - 'John')
  • 1983 - WAKACJE Z MADONNĄ, Film TV (Jurek)