dodaj do teczki
  • Rok urodzenia:1958
  • wzrost: 162 cm
  • kolor oczu: szare
  • kolor włosów:blond
  • Prawo jazdy
  • Instrumenty
  • Pływanie
Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie
Angielski
początkujący
Francuski
początkujący
Rosyjski
zaawansowany
  • 2016 - BODO Serial TV (szef sali w "Teatralnej") (2,7,10...)
  • 2016 - NA DOBRE I NA ZŁE Serial TV (Konrad, szef Witolda) (636)
  • 2015 - LISTY DO M 2 Film fabularny (mężczyzna)
  • 2015 - PROKURATOR Serial TV (Henryk Mostowski) (4)
  • 2015 - RANCZO Serial TV (ksiądz Henryk) (105)
  • 2014 - PRAWO AGATY Serial TV (mecenas Trąbka, adwokat Góreckiej) (70,71,75)
  • 2013 - BLONDYNKA Serial TV(handlarz na bazarze) (26)
  • 2012 - 2014 - PIĄTY STADION Serial TV (malkontent; odcinki: 50)
  • 2012 - ANNA GERMAN Serial TV (Julian Krzywka, kierownik zespołu "Estrady"),
  • 2012 - M JAK MIŁOŚĆ Serial TV (Łukasik, szef Marka),
  • 2012-  PIĄTY STADION Serial TV (malkontent; odcinki: 50),
  • 2011 - KSIĘSTWO Film,
  • 2011 - M JAK MIŁOŚĆ Serial TV (Łukasik),
  • 2011 - SZTOS 2 Film (kelner w krakowskiej restauracji),
  • 2009 - ZŁOTY ŚRODEK Film (urzędnik),
  • 2007 - FACECI DO WZIĘCIA Serial TV (Zbigniew Gzyl, narzeczony Beaty),
  • 2007 - NA DOBRE I NA ZŁE - ODC. 286, Serial TV (Ojciec Adriana)
  • 2007 - FACECI DO WZIĘCIA - ODC. 24, Serial TV (Zbigniew Gzyl, narzeczony Beaty)
  • 2006 - U FRYZJERA - ODC. 3, Serial TV (Adwokat)
  • 2006 - JOB CZYLI OSTATNIA SZARA KOMÓRKA, Film (Gruby facet)
  • 2005 - KRYMINALNI - ODC. 14, Serial TV (Leon Karaś)
  • 2004 - SPISEK NA ŻYCIE STALINA, Film TV ()
  • 2004 - NA DOBRE I NA ZŁE - ODC. 185, Serial TV (Ryszard Jarecki (B)*)
  • 2004 - DZIUPLA CEZARA - ODC. 3, Serial TV (Robotnik)
  • 2004 - CAMERA CAFE - ODC. 72, Serial TV (Paweł 'Kalafior', kolega Jacka)
  • 2004 - NA WSPÓLNEJ, Serial TV (Pasażer taksówki Leszka)
  • 2003 - FALA ZBRODNI - ODC. 6, Serial TV (Bogdan Serocki)
  • 2003 - SAMO ŻYCIE, Serial TV (Recepcjonista we wrocławskim hotelu 'Perła')
  • 2003 - PRZEDWIOŚNIE, Serial TV (Recepcjonista w hotelu 'Savoy')
  • 2003 - PASOŻYT (G. TRELA, M. WRONA), Teatr TV (Kierownik)
  • 2002 - PRZEDWIOŚNIE - ODC. 5, Serial TV (Recepcjonista w hotelu 'Savoy')
  • 2002 - KRÓL PRZEDMIEŚCIA - ODC. 1, Serial TV (Kapelusznik)
  • 2002 - BUŁA I SPÓŁA - ODC. 38, Serial TV (Bogdan Wionka)
  • 2000 - WIELKIE RZECZY - SIEĆ (3), Serial TV (Mecenas Cezarego)
  • 2000 - SREBRNY DESZCZ (P. HUELLE), Teatr TV (Ksiądz)
  • 2000 - PORANEK KOJOTA, Film ('Kelner w liberii' zamieniający złote klamki na przyjęciu u 'Prezesa')
  • 2000 - WYROK NA FRANCISZKA KŁOSA, Film TV (Zeman)
  • 2000 - ŚWIAT WEDŁUG KIEPSKICH, Serial TV ()
  • 2000 - ZŁOTOPOLSCY - ODC. 265, Serial TV (Jacuś C., kandydat na męża Marylki z biura matrymonialnego)
  • 2000 - CHŁOPAKI NIE PŁACZĄ, Film (Kelner)
  • 1999 - WSZYSTKIE PIENIĄDZE ŚWIATA, Film (Krawiec Panek)
  • 1999 - PALCE LIZAĆ - ODC. 7, Serial TV (Czesio Łojek, przewodniczący komisji przetargowej)
  • 1999 - MOJŻESZ I KATARZYNA (J. GODLEWSKA), Teatr TV (Znajomy Ojca)
  • 1998 - 13 POSTERUNEK - ODC. 14, Serial TV (Pijak)
  • 1997 - BOŻA PODSZEWKA - ODC. 15, Serial TV (NKWD-ista)
  • 1997 - SZTOS, Film (Kelner)
  • 1997 - SARA, Film (Mafioso)
  • 1997 - PIĘKNO (P. BEDNARSKI), Teatr TV (Nauczyciel)
  • 1997 - ZIELONY POTWÓR-BAŚŃ O PIĘKNEJ DARDANE (WG C. GOZZIEGO), Teatr TV (Minister)
  • 1997 - DOM - SERIA II, ODC. 20, Serial TV (Taksówkarz)
  • 1996 - PRZECIĄG, Film TV (Gustlik)
  • 1995 - EKSTRADYCJA - ODC. 3, Serial TV (Komisarz Kulesza)
  • 1995 - KRÓL MIĘSOPUST (J. M. RYMKIEWICZ), Teatr TV (Gęba)
  • 1995 - TU RADIO LUKSEMBURG, Program TV (Kierownik klubu)
  • 1995 - SUKCES..., Serial TV (Taksówkarz)
  • 1994 - MARIO, Program TV (Technik)
  • 1994 - WIECZÓR DZIADOWSKI, Program TV (Stary dziad)
  • 1994 - SPÓŁKA RODZINNA - ODC. 13, Serial TV (Taksówkarz)
  • 1993 - 40-LATEK. 20 LAT PÓŹNIEJ - ODC. 10, 15, Serial TV (Majster)
  • 1991 - POWODZENIA, ŻOŁNIERZYKU, Serial TV (Conny)
  • 1991 - PANNY I WDOWY - ODC. 3, Serial TV (Stajenny)
  • 1991 - ROZMOWY KONTROLOWANE, Film (Milicjant w suwalskiej komendzie)
  • 1989 - MODRZEJEWSKA - ODC. 5, 7, Serial TV (Staszek Rawicz Sypniewski)
  • 1989 - ODBICIA - ODC. 1-2, 4, 6, Serial TV (Karol)
  • 1989 - ŚWIATŁO ODBITE, Film (Początkujący)
  • 1987 - RZEKA KŁAMSTWA - ODC. 4-5, Serial TV (Krystek)
  • 1987 - PRZEDSTAWIENIE HAMLETA WE WSI GŁUCHA DOLNA (I. BRESAN), Teatr TV (Chłop)
  • 1986 - BOHATER ROKU, Film (Pan Karol)
  • 1985 - STRZAŁY O ŚWICIE - Z CYKLU: TEMIDA, Cykl TV (Michał)
  • 1984 - DZIEŃ CZWARTY, Film TV (Powstaniec)
  • 1983 - PLANETA KRAWIEC, Film (Sekretarz Przewodniczącego)
  • 1981 - ZNACHOR (A. BORODIN), Teatr TV (Znachor Rukawicyn (A)*)
  • 1980 - CIOSY, Film (Jerzy Wiarecki, syn Wiktora)
  • 1980 - DOM - SERIA I, ODC. 3, Serial TV (Piłkarz 'Cracovii')
  • 1978 - ZNAKI ZODIAKU, Film (Fronczak)