AGENCJA EPIZODYSTÓW

Agencja Epizodystów  Gudejko to najstarsza w Polsce baza aktorów z dyplomami różnych szkół aktorskich w Polsce, z dyplomami eksternistycznymi oraz niedyplomowanych, działająca przy Agencji Aktorskiej Gudejko. Zrzeszamy ludzi, którzy realizują się na planach filmowych, reklamowych i sesjach zdjęciowych. Oferujemy pracę w roli aktora nieprofesjonalnego, reklamowego i epizodysty w filmach fabularnych, serialach, reklamach i projektach indywidualnych.


Nasi aktorzy występują m.in. w serialach: „M jak Miłość”, „Na dobre i na złe”, „Na Wspólnej”, „Komisarz Alex”, „Barwy szczęścia”, „Do dzwonka cafe”, „Rodzinka.pl” i „Prawo Agaty”. 
Wśród dzieci mamy wschodzące gwiazdki, które zagrały główne role w filmach fabularnych, m.in. „Chichot losu”, ” Listy do M.”, „Czas honoru”, a ostatnim naszym sukcesem jest główna rola w filmie polsko-niemieckim pt „RUN RUN BOY” w reżyserii Pepe Danquarta.


Nasi aktorzy i epizodyści zagrali w reklamach takich marek jak Play, Orange, T-mobile, Toshiba, Eurobank, Winiary, Kubuś, Reserved, Jogobella, Nurofen, Tymbark, Bobovita i innych.
Współpracujemy z redakcjami: Claudia, Viva, Twój Styl, Kobieta i Życie, Pani Domu.
Zapraszamy do współpracy dzieci i dorosłych mieszkających w Warszawie i okolicach.

Uprzedzamy, że przyjmujemy do agencji TYLKO wybrane osoby.