Dołącz do nas!

W celu zgłoszenia swojej kandydatury do Agencji Aktorskiej Gudejko prosimy o przesłanie na agencja@gudejko.pl wiadomości e-mail zawierającej: imię, nazwisko, wiek, miejsce zamieszkania, telefon kontaktowy, kilka zdjęć i informacji o sobie. Na wybrane zgłoszenia odpowiemy mailowo, aby umówić się na spotkanie.

Informujemy że Administratorem Państwa danych jest Agencja Aktorska Gudejko Sp. J. , NIP 521 044 70 46. Aktualny kontakt z administratorem można znaleźć na stronie internetowej www.gudejko.pl lub telefonem 22 840 76 00.
Podanie danych jest dobrowolne, ale jest ono niezbędne do nawiązania współpracy z Administratorem. Informujemy, że osobie której dane dotyczą przysługuje prawo do żądania od Administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Osobie której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych lub jego następców prawnych w związku z naruszeniem ochrony danych osobowych.