Agencja Modelek

Agencja GUDEJKO MODELS to część grupy GUDEJKO działającej na rynku przeszło 20 lat.

To jedna z najdłużej działających agencji tego typu na polskim rynku. Jej geneza jest ściśle powiązana z agencją aktorską, co ma istotny wpływ na kierunek i charakter jej rozwoju. Działania naszej agencji są ściśle związane z medialnym rynkiem reklamy w Polsce, a specyfika pracy naszych modeli i modelek jest nieco odmienna niż w innych agencjach (częste udziały w castingach reklamowych i do filmów fabularnych, teatrów telewizji, teatrów dramatycznych a również Teatru Wielkiego w Warszawie). Z sukcesem reprezentujemy modelki komercyjne, modelki telewizyjne, które grają w reklamach telewizyjnych, filmach i serialach jak i modelki fashion.

Zainteresowanym współpracą modelkom oferujemy możliwość wykonania profesjonalnego portfolio w naszym studio fotograficznym.

Jesteśmy otwartym i godnym zaufania partnerem, który z zaangażowaniem podchodzi do każdego projektu i lubi nowe wyzwania. Docenili to nasi klienci. Duże zainteresowanie naszą ofertą sprawiło, że od 2012 GUDEJKO MODELS zaczęło współpracę z rynkiem zagranicznym i zapewnia modelkom kontrakty na całym świecie. W 2017 roku otworzyliśmy filię agencji Gudejko Models w Londynie.